Jak zacząć pracę z tabletem Wacom Intuos Pro Paper Edition

Wykonaj poniższe czynności,
aby skonfigurować swój tablet
Wacom Intuos Pro Paper Edition

Krok 1

Podłacz Twój tablet za pomocą przewodu USB do komputera

Krok 2

Pobierz i zainstaluj sterownik

Windows |  Mac

Krok 3

Zrestartuj komputer i wykonaj polecenia ukazujące się w oknie

Krok 4

Zainstaluj program Wacom Inkspace. Możesz go pobrać klikając link poniżej

Windows | Mac

Krok 5

Wykonuj polecenia ukazujące się w oknie ustawień
w Wacom Inkspace

Wacom Desktop Center

Użyj Wacom Desktop Center do:

✓  Ustawienia menu okrągłego, przycisków na piórku i przycisków na tablecie oraz touch ring.
✓  Updatów sterownika i firmwaru
✓  Załadowania sterownika, aplikacji,
✓  Dostępu do Marketplace: miejsca z aplikacjami Wacoma
✓  Dostępu do tutoriali

Potrzebne jest piórko Wacom Finetip, klips Wacom Papier do przypinania arkuszy papieru. Wszystkie te akcesoria można zakupić w sklepie internetowym Wacom.

Piórko Wacom Finetip Pen i Wacom Paper Clip są w pudełku w zestawach Wacom Intuos Pro Paper Edition.

Wymagane jest, pobranie i instalacja aplikacji Wacom Inkspace aplikacji w celu konfiguracji oraz by móc przenieść swoje szkice lub eksportować je do swoich ulubionych aplikacji.

Pobierz apliakcję spod linku:
Windows | Mac

Podłącz tablet Wacom Intuos Pro przez USB lub Bluetooth i otwórz aplikację Wacom Inkspace. Jeśli tablet był wcześniej połączony z aplikacją, szkice przeniosą się automatycznie. Jeśli nie, trzeba będzie najpierw zakończyć konfigurację, w celu przekazania swoich szkiców.

Tak. Trzeba tylko dokupić piórko Wacom Finetip Pen i Wacom Paper Clip.

Nie musisz być podłączony do komputera pracując w trybie Paper Edition, tablet może działać samodzielnie, dzięki czemu można naszkicować rysunki zdala od komputera i szkice będą zapisywane w pamięci wewnętrznej tabletu. Po powrocie do swojego biurka, możesz przenieść swoje szkice do komputera za pomocą Wacom Inkspace.

 

Nie jest potrzebny specjalny papier.                                                  Jednak rysowanie działa tylko w obszarze aktywnym tabletu wyznaczonego znakami narożnymi na tablecie.

Tak. Jeśli nie kupiłeś wersji Wacom Intuos Pro Edition Paper ,                                                  trzeba dokupić pióro Wacom Finetip (sprzedawany jako akcesorium).

Wacom Inkspace App pozwala eksportować swoje szkice jako PNG, JPG,(kiepska jakość), oraz jako pliki SVG, PDF, PSD i WILL (wysoka jakość).

Do 200 stron (bez limitu warstw)

Tak można utworzyć warstwy, wystarczy dwukrotnie dotknąć przycisk w centrum pierścienia dotykowego, aby utworzyć nową warstwę.                                                  Można utworzyć nieograniczoną liczbę warstw w szkicu.